KPI Analytics (8.x-1.0-alpha8) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Custom
et: Kohandatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Terms
et: Terminid

en: About
et: Programmist
