KPI Analytics (8.x-1.0-alpha9) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Terms
de: Begriffe

en: About
de: Über
