KPI Analytics (8.x-1.0-alpha9) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Custom
ja: カスタム

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Terms
ja: ターム

en: About
ja: アバウト
