KPI Analytics (8.x-1.0-alpha9) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Custom
pl: Własne

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Terms
pl: Terminy

en: About
pl: O stronie
