Kryton (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Read more
ast: Lleer más

en: Menu
ast: Menú

en: Created
ast: Fechu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
