Kryton (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Read more
cs: Číst dál

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Modified
cs: Upraveno

en: Messages
cs: Zprávy

en: Tabs
cs: Záložky

en: Pager
cs: Stránkovač
