Kryton (2.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
