Kryton (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Read more
is: Lesa meira

en: Menu
is: Valmynd

en: Created
is: Stofnað

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Tabs
is: Flipar
