Kryton (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Tabs
ne: ट्याबहरू
