Kryton (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: Read more
pt: Ler mais

en: Created
pt: Criado

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Modified
pt: Modificado

en: Messages
pt: Mensagens

en: Tabs
pt: Separadores

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Pager
pt: Paginador
