Kryton (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Tabs
ug: جەدۋەل
