Kryton (2.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Tabs
am: ትሮች
