Kryton (2.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Menu
be: Меню

en: Created
be: Створана

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Pager
be: Гартальнік
