Kryton (2.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Author
de: Autor

en: Read more
de: Weiterlesen

en: Menu
de: Menü

en: Created
de: Erstellt

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Modified
de: Geändert

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Pager
de: Seitennavigation

en: Header menu
de: Kopfzeilenmenü

en: Navbar
de: Navigationsleiste
