Kryton (2.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Read more
hu: Tovább

en: Menu
hu: Menü

en: Created
hu: Létrehozva

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Modified
hu: Változtatott

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Tabs
hu: Fülek

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Pager
hu: Lapozó

en: Header menu
hu: Fejléc menü
