Kryton (2.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Author
it: Autore

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Created
it: Creato

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Modified
it: Modificato

en: Messages
it: Messaggi

en: Tabs
it: Schede

en: Pager
it: Paginazione
