Kryton (2.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Created
pl: Utworzono

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Header menu
pl: Menu nagłówka
