Kryton (2.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Read more
sl: Preberite več

en: Menu
sl: Meni

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga
