Kryton (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Author
vi: Tác giả

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Modified
vi: Bị sửa đổi

en: Messages
vi: Thông báo

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Pager
vi: Phân trang
