Kryton (2.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Author
hi: लेखक

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Menu
hi: सूची

en: Created
hi: निर्मित

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Modified
hi: संशोधित

en: Messages
hi: संदेश

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Pager
hi: पेजर
