Kryton (2.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Menu
te: మెనూ

en: Created
te: సృష్టితం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Messages
te: సందేశాలు
