Kryton (2.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Read more
et: Loe edasi

en: Menu
et: Menüü

en: Created
et: Loodud

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Modified
et: Muudetud

en: Messages
et: Sõnumid

en: Tabs
et: Sakid

en: Pager
et: Lehitseja
