Kryton (2.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Menu
eu: Menua

en: Created
eu: Sortua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Modified
eu: Aldatua

en: Messages
eu: Mezuak

en: Tabs
eu: Fitxak
