Kryton (2.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Menu
ja: メニュー

en: Created
ja: 作成

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Modified
ja: 変更済み

en: Messages
ja: メッセージ

en: Tabs
ja: タブ

en: Copyright
ja: 著作権

en: Pager
ja: ページャー
