Kryton (2.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Read more
jv: Candhaké

en: Created
jv: Digawé

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan
