Kryton (2.0.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Menu
kk: Мәзір

en: Created
kk: Құрылған

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Messages
kk: Хаттар
