Kryton (2.0.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད
