Kryton (2.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Menu
bs: Meni

en: Created
bs: Kreiran

en: Messages
bs: Poruke

en: Tabs
bs: Tabovi
