Kryton (2.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Menu
ca: Menú

en: Created
ca: Creat

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Modified
ca: Modificat

en: Messages
ca: Missatges

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Pager
ca: Paginador

en: Header menu
ca: Menú de la capçalera
