Kryton (2.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Menu
el: Μενού

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Pager
el: Πλοήγηση
