Kryton (2.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Author
fil: May akda

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Created
fil: Inilikha

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan
