Kryton (2.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Menu
sr: Мени

en: Created
sr: Направљено

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје
