Kryton (2.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Read more
uk: Читати далі

en: Menu
uk: Меню

en: Created
uk: Створено

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Modified
uk: Змінено

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Hero
uk: Герой
