Kryton (2.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Menu
ur: مینیو

en: Header
ur: ہیڈر
