Kryton (2.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Read more
is: Les meira

en: Menu
is: Valmynd

en: Created
is: Stovnað

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur
