Kryton (2.0.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್
