Kryton (2.0.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Read more
gl: Ler máis

en: Menu
gl: Menú

en: Created
gl: Creado

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Modified
gl: Modificado

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Pager
gl: Paxinador
