Kryton (2.0.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Menu
ro: Meniu

en: Created
ro: Creat

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Modified
ro: Modificat

en: Messages
ro: Mesaje

en: Tabs
ro: Taburi

en: Pager
ro: Paginator
