Kryton (2.0.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Created
mr: प्रकाशन
