Kryton (2.0.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Menu
oc: Menú

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Modified
oc: Modificat

en: Messages
oc: Messatges

en: Tabs
oc: Onglets

en: Pager
oc: Paginacion
