Localization client (3.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Language
et: Keel

en: Search
et: Otsing

en: Save
et: Salvesta

en: Text
et: Tekst

en: Contains
et: Sisaldab

en: Close
et: Sulge

en: Source
et: Allikas

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Translation
et: Tõlge

en: About
et: Programmist

en: Update settings
et: Uuenduste seaded

en: Address of localization server to use
et: Kasutatava tõlkeserveri aadress

en: Translation sent and accepted by @server.
et: Tõlge saadeti serverisse @server ja võeti vastu.

en: Disable on-page translation on the following system paths
et: Keela otse lehelt kasutajaliidese tõlkimine järgnevatel viidetel
