Localization client (3.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (24 entries)

en: Language
no: Språk

en: Search
no: Søk

en: Save
no: Lagre

en: Text
no: Tekst

en: Contains
no: Inneholder

en: Close
no: Lukk

en: Stats
no: Statistikk

en: Source
no: Kilde

en: Multilingual
no: Flerspråklig

en: Translation
no: Oversettelse

en: Skip
no: Hopp over

en: About
no: Om

en: Update settings
no: Oppdateringsinnstillinger

en: Address of localization server to use
no: Adressen til lokaliseringstjeneren som skal brukes

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
no: Ugyldig adresse for lokaliseringstjener oppgitt. Hver sikker på at du oppgir riktig tjeneradresse.

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
no: Gjør det mulig å oversette Drupal-grensesnittet på hver enkelt side.

en: Translation sent and accepted by @server.
no: Oversettelse sendt og akseptert av @server.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
no: Oversettelse avvist av @server fordi: %reason

en: The connection with @server failed with the following error: %error_code: %error_message.
no: Forbindelsen til @server ble brutt med følgende feil: %error_code: %error_message.

en: Disable on-page translation on the following system paths
no: Slå av oversettelsessystemet på de følgende URL-ene

en: Your API key for @server
no: API-nøkkel for @server

en: All changes made will be automatically submitted to :server too. Thanks for contributing!
no: Alle endringer du gjør blir automatisk også sendt til :server. Takk for at du bidrar!

en: <a href=":edit">Set your personal API key</a> to contribute translations automatically to :server. Thanks for contributing!
no: <a href=":edit">Oppgi personlig API-nøkkel</a> for å automatisk bidra med oversettelser til :server. Takk for bidraget!

en: @percent% translated
no: @percent% oversatt
