Localization client (3.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Search
ps: لټون

en: Text
ps: متن

en: Close
ps: تړل

en: Source
ps: سرچينه

en: Translation
ps: ژباړه

en: About
ps: په اړه

en: Update settings
ps: امستنې اوسمهالیزول
