Localization client (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Search
ro: Căutare

en: Save
ro: Salvare

en: Contains
ro: Conține

en: Close
ro: Închideți

en: Stats
ro: Statistici

en: Source
ro: Sursă

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Translation
ro: Traducere

en: Skip
ro: Sari peste

en: About
ro: Despre

en: Update settings
ro: Actualizați setările

en: Address of localization server to use
ro: Adresa serverului de traduceri de utilizat

en: Client settings
ro: Setări client

en: Translate page
ro: Tradu pagina

en: Use on-page interface translation
ro: Utilizați traducerea interfeței pe pagină

en: @percent% translated
ro: @precent% tradus

en: Find and translate
ro: Găsiți și traduceți

en: Untranslated strings
ro: Șiruri netraduse

en: Translated strings
ro: Șiruri traduse
