Localization client (3.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Search
ar: بحث

en: Save
ar: حفظ

en: Text
ar: نص

en: Contains
ar: يحتوي

en: Close
ar: إغلاق

en: Source
ar: المصدر

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Translation
ar: الترجمة

en: About
ar: حول
