Localization client (3.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Search
bs: Pretraga

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Text
bs: Tekst

en: Contains
bs: Sadrži

en: Source
bs: Izvor

en: Translation
bs: Prevod
