Localization client (3.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Search
cs: Hledat

en: Save
cs: Uložit

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Close
cs: Zavřít

en: Source
cs: Zdroj

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Translation
cs: Překlad

en: Skip
cs: Přeskočit

en: About
cs: Popis

en: Address of localization server to use
cs: Adresa použitého překladatelského serveru

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
cs: Ověřeno, že zvolený server přijímá vzdálené zasílání řetězců. Podporované jazyky: %languages.
