Localization client (3.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Search
gu: શોધ

en: Save
gu: સાચવો

en: Text
gu: લખાણ

en: Close
gu: બંધ

en: Stats
gu: સામાજિક સ્થિતી

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: About
gu: વિશે
