Localization client (3.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Source
ka: წყარო

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი
