Localization client (3.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
